536 295 454 697 452 855
Pn -Pt 7.00-17.00 Sob 7.30-12.00
Mickiewicza 1B/3 37-110 Żołynia k/Łańcuta
Skrzynki rozprężne
Skrzynki rozprężne są łącznikami między przewodami wentylacyjnymi, a anemostatami, które w zależności od pomieszczenia, wtłaczają lub wyciągają z niego powietrze. Dysponujemy dwoma wariantami skrzynek jeśli chodzi o materiał, z którego są wykonane: poliwęglanowe i z blachy nierdzewnej. W obydwu wariantach środek powleczony jest bakteriobójcza warstwą. Zależnie od naszych zapotrzebowań posiadają różne ilości króćców do podłączenia odpowiedniej ilości rur wentylacyjnych. Istnieje również możliwość wydłużenia otworu przeznaczonego do wpięcia anemostatu.
Skrzynki rozdzielcze
Zarówno powietrze doprowadzane, jak i wywiewane z naszych pomieszczeń, zanim trafi do rekuperatora, przechodzi przez skrzynkę rozdzielczą. Zatem logiczne jest, że w naszym domu potrzebujemy minimum dwa rozdzielacze. Wykonane są z nierdzewnej stali, posiadają poliwęglanowe mufy z dodatkiem bekteriobójczym oraz uszczelki, które zapewniają solidne połączenie z doprowadzonym do rozdzielacza przewodem wentylacyjnym.
Dużą zaletą rozdzielaczy PE-FLEX® jest możliwość zaprojektowania go według naszych wymagań. Otrzymamy produkt o dowolnych wymiarach, zawierający tyle otworów przyłączeniowych do kanałów wentylacyjnych ile potrzebujemy.
Centrale wentylacyjne oraz akcesoria do rekuperacji

Oferta