536 295 454 697 452 855
Pn -Pt 7.00-17.00 Sob 7.30-12.00
Mickiewicza 1B/3 37-110 Żołynia k/Łańcuta

Wentylacja jakiej oczekujesz

Wydajność omawianego urządzenia oscyluje w granicach 350 m3/h (domu do 180m2). Posiada wbudowaną nagrzewnicą wstępną, a także by-pass letni. Elegancki, zgrabny kształt i możliwość powieszenia na ścianie lub zainstalowania rekuperatora w wersji stojącej z pewnością jest także kolejną z zalet Vent-Axii.


Na plus możemy także zanotować fakt, że aby korzystać z rekuperatora wystarczy nam telefon lub tablet. W momencie zakupu Vent-Axii otrzymujemy specjalnie zaprojektowany moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie urządzenia. Wystarczy jedynie zainstalować bezpłatną aplikacją, połączyć naszego smartfona z rekuperatorem i możemy cieszyć się sterowaniem naszą wentylacją kiedy i gdzie tylko chcemy.


Rekuperacja - Avito Rekuperacja  I  Żołynia, Łańcut, Leżajsk, Rzeszów, Jeżowe, Jarosław, Sokołów Małopolski, Głogów Małopolski, Przeworsk, Nowa Sarzyna, podkarpacie
Zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy techniczni na pewno przedstawią ofertę na poszukiwany przez Was produkt. Serdecznie zapraszamy!


Centrale wentylacyjne oraz akcesoria do rekuperacji

Oferta